Про нас

Мы прагнемо розвивати бізнес своїх клієнтів та надавати ефективні бізнес-рішення, які базуються на

Ми постійно інвестуємо у розвиток ресурсів, які забезпечують нам конкурентні переваги - якість та результативність послуг, які ми надаємо, додаткові інтегровані в рішення сервіси, фінансову ефективність та повну легальність рішень. Наша компанія - це:
* За результатами Рейтингу агенцій маркетинговых сервісів за рівнем доходів, який проводить Міжнародна Асоциація Маркетингових Ініціатив (МАМІ)

Послуги

Наша команда

 • Роберт МакНіл

  Генеральний
  директор

  Роберт заснував агенцію Pulse у 1993 році. Розпочавши роботу з невеликого офісу, він перетворив Pulse у найбільшу маркетингову агенцію в Україні.
  До свого переїзду до України Роберт працював у міжнародних компаніях у Великій Британії та США, де він отримав великий досвід у сферах маркетингу, продажів та фінансів.

 • Стюарт Маккензі

  Управляючий
  директор

  Корінний шотландець Стюарт Маккензі переїхав до України у 1994 році, щоб стати управляючим партнером агенції Pulse. В Україні Стюарт набув цінного досвіду у галузях продажів, досліджень та маркетингу, сприяяючи успішному просуванню на продукції багатьох компаній.

 • Марк Райт

  Операційний
  директор

  У 2002 році МАрк приєднався до компанії Pulse і обійняв посаду операційного директора. Величезний досвід, який Марк до цього отримав на керівних посадах – від власника бізнесу до генерального директора компанії Coca-Cola Beverages Україна – допомагає успішно вирішувати завдання у сфері маркетингу та продаж.

 • Борис Рашман

  Генеральний
  фінансовий директор

  Борис приєднався до компанії Pulse у 1995 році. Сьогодні він відповідає за розробку стратегії та тактики інвестиційної діяльності компанії. У 2003 році Борис отримав диплом про вищу економічну освіту та ступіть МВА, стажувався у компаніях у Швейцарії та Бельгії.

   

   

 • Наталя Работа

  Директор
  креативного відділу

  Більш ніж 20-ти річний досвід роботи у сфері дизайну. Приєдналася до компанії Pulse у 1998 році і показала себе не тільки талановитим дизайнером, але й успішним організатором, який забезпечує своєчасне виконання завдань, поставлених перед її відділом.

 • Олег Кот

  Директор зі стратегічного розвитку

  Олег Кот приєднався до Pulse у 1998 году у якості менеджера по роботі з клієнтами, незабаром після закінчення Ніжинського державного університету. Лінгвістична освіта сприяла легкій інтеграції в компанії. За роки роботи Олег працював з такими відомими клієнтами, як компанії Nestle, Coca-Cola, Philip Morris, LG та інші.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами!

17/21 Baggovutivska Str., Kiev, Ukraine, 04107

Yandex Map Google Map

tel: +38 044 537 74 44

fax: +38 044 537 74 45

pulse@pulse.ua