Операційний
директор
Генеральний
директор
Фінансовий
директор
Олег Кот
Роберт МакНіл
Ігор Пархоменко
Зустрічайте Команду
Завжди поруч, щоб допомогти вам!
Віктор Соснін
Комерційний
директор
Адміністративний
директор
Наталія Корнєєва
Наталія Работа
Директор
креативного відділу
Роберт Мак-Ніл, генеральний директор, заснував компанію Pulse в Україні в січні 1993 р. Спираючись на більш ніж 25-річний досвід роботи із міжнародними та мультинаціональними клієнтами, Роберт володіє видатними і глибокими знаннями в сферах імпорту, логістики, фінансів, маркетингу та продажів.
Зараз Pulse надає своїм клієнтам унікальний пакет послуг в області управління продажами та логістики (із національним покриттям), працюючи як із ключовими роздрібними компаніями, так і з імпортерами.
Крім того, на сьогоднішній день Pulse пропонує своїм клієнтам всеохоплюючий та відмінно перевірений на практиці спектр BTL-послуг, фінансового аутсорсингу, дизайну та виробництва.
Успішно працюючи на ринку понад 25 років, наша Команда постійно перевершує очікування наших клієнтів, завдяки всебічному розумінню їх потреб та створенню спеціально виділених груп спеціалістів, які повністю фокусуються на поставлених задачах, забезпечуючи досягнення високих результатів.
Олег Кот прийшов до Pulse в 1998 р. Маючи за плечима понад 20 років досвіду, Олег відповідав за розробку, здійснення та управління довгостроковими національними проектами в сферах продажів, трейд-маркетингу та мерчандайзингу для провідних національних та міжнародних компаній в Україні, включаючи Nestle, Coca-Cola, P&G, Philip Morris International, LG, Samsung та Japan Tobacco International.
Олег – високо орієнтований на результат спеціаліст, який досяг видатних успіхів та завжди ставить на перше місце потреби клієнта.
На посту операційного директора Олег відповідає за загальне керівництво та вибір стратегічних напрямків діяльності Pulse, а також за безпосередню роботу з клієнтами, спрямовану на максимізацію прибутковості їх інвестицій.
Ігор Пархоменко приєднався до Pulse у 1995 р. Присвятивши більш ніж 23 роки сфері фінансів, Ігор набув безцінних знань фінансів та фінансових послуг в Україні.
Ігор – інноваційний командний гравець; його креативність, енергія та підприємницький дух постійно сприяють досягненню успіху.
На посту фінансового директора Ігор тісно співпрацює із нашими клієнтами з метою створення деталізованих та прозорих звітів, що прив'язані до найважливіших для клієнтів показників ефективності роботи та прибутковості інвестицій.
Окрім цього, Ігор відповідає за розробку і управління рішеннями у сфері фінансового аутсорсингу для наших клієнтів, що є дуже ефективними з точки зору фінансів та оподаткування.
Віктор Соснін прийшов до Pulse у 1997 р. Маючи диплом MBA в юриспруденції та володіючи більш ніж 21-річним досвідом роботи із бізнес-проектами, Віктор бере активну участь в управлінні щоденними операціями компанії, займаючись податковим плануванням, дослідженням та аналізом українського законодавства та розробкою найефективніших у фінансовому плані ділових рішень для клієнтів.
Віктор – дуже креативний та ініціативний гравець нашої команди, який неодноразово та успішно доводив вихідні ідеї до вдалого практичного втілення.
В своїй ролі комерційного директора Віктор напряму працює із нашими клієнтами з метою розробки прозорих рішень, що перевершують усі необхідні стандарти та сприяють максимізації прибутковості інвестицій як для клієнтів, так і для партнерів.
Наталія Работа приєдналась до Pulse в серпні 1999 р. Володіючи більш ніж 19-річним досвідом у сфері креативного дизайну, брендингу, художнього керівництва, управління проектами та виробництва, Наталія відповідала за розробку рішень «під ключ» для таких клієнтів, як УЄФА, Nestle, Kyivstar, Coca-Cola та Volvo.
Особиста принадність Наталії, її креативне мислення,відмінне володіння графічним дизайном, ефективні організаторські здібності та вміння управляти багаточисленними проектами надає в розпорядження наших клієнтів унікальний ресурс; і всі ми у Pulse дуже пишаємось цим.
Займаючи пост керівника відділу дизайну та виробництва, Наталія працює напряму із нашими клієнтами в усьому, що стосується їх креативних потреб, – від відпрацювання ідеї до дизайну, виробництва та остаточного її втілення.
Наталія Корнєєва приєдналася до Pulse у 2007 р. Спираючись на понад 11-річний досвід у сфері HR та адміністрування, вона бере активну участь в управлінні щоденною діяльністю компанії.
Унікальне поєднання особистих якостей Наталії – ініціативності, терпіння, уважності до деталей, лояльності та ввічливості – справляє надзвичайно позитивний вплив і на «Pulse », і на клієнтів компанії.
На посадіц адміністративного директора Наталія безпосередньо працює з нашими клієнтами для визначення, відбору та навчання кращої можливої команди, а також забезпечення стабільного, високопрофесійного та якісного результату для клієнтів.
НАЦІОНАЛЬНЕ ПОКРИТТЯ
Синергія західного менеджменту та локального досвіду
Left
Right
Про нас

Мы прагнемо розвивати бізнес своїх клієнтів та надавати ефективні бізнес-рішення, які базуються на

  • більш ніж 20-ти річному досвіді роботи компанії в Україні,
  • синергії західного менеджменту та знання специфіки українського ринку,
  • системному підході до пошуку найдоцільнішого рішення та до польової роботи.
Ми постійно інвестуємо у розвиток ресурсів, які забезпечують нам конкурентні переваги - якість та результативність послуг, які ми надаємо, додаткові інтегровані в рішення сервіси, фінансову ефективність та повну легальність рішень. Наша компанія - це:
  • Маркетингова агенція повного циклу
  • Одна з перших маркетингових компаній, які почали роботу в Украіні - працюємо з 1993 року
  • Компанія, що має національне покриття та більш ніж 400 польових працівників
  • Найбільша BTL - агенція України, за рівнем доходів*, з 2006 до 2014 року
* За результатами Рейтингу агенцій маркетинговых сервісів за рівнем доходів, який проводить Міжнародна Асоциація Маркетингових Ініціатив (МАМІ)
Ми охоплюємо увесь цикл проходження продукту за схемою: виробник/імпортер – дистрибутор – точки роздрібної торгівлі – кінцевий споживач.
Ми забезпечуємо повну мерчандайзингову підтримку у мережевих, традиційних та спеціалізованих роздрібних точках.
Управління збутом
Мерчандайзинг
Послуги
Наш креативний відділ забезпечує повний цикл послуг, від розробки концепції до допечатної підготовки та, за домовленістю з клієнтом, виробництва.
Ми організуємо "під ключ" будь-яку промо программу: розробимо цікаву унікальну механіку, придумаємо та виготовимо стильну яскраву уніформу, подарунки та якісні рекламні матеріали.
Завдяки більш ніж 20-ти річному досвіду на Україні, Pulse має повну уяву про шляхи легальної оптимізації налогових витрат, що дозволяє клієнтам економити значні кошти.
Стимулювання
продажів
Дизайн
та виробництво
Фінансовий
аутстафінг
Ми робимо ваш бренд не просто знайомим
для українських споживачів,
але частиною їх життя.
B2B Service
Наші КлієнтиЗв'яжіться з нами!
T +38 044 53 77 444
F +38 044 53 77 445
E pulse@pulse.ua
Україна, 04107, м. Київ, вул. Багговутівська,17/21